Binlerce müzik arasından arama yapın


Tubidy nedir, Tubidy müzik indirme, Tubidy şarkı indirme

Yaklaşık 3 yıl önce hayatımıza giren Tubidy uygulaması piyasaya sürüldüğü günden itibaren talep almış olsa da günümüzde gördüğü talep nedeniyle kesinlikle altın çağını yaşamaktadır. En çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alması müzikleri çevirmek isteyen kullanıcıların yoğun taleplerinden kaynaklanmaktadır. Peki Tubidy nedir ve kullanımı konusunda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Uygulama Youtube bünyesinde yer alan tüm müzikleri bünyesinde bulundurmakta ve insanların ihtiyaç duydukları her an istedikleri müziği indirmelerine olanak sağlamaktadır. Youtube gibi müzik arşivi açısından geniş bir platformdan istediğiniz her an istediğiniz müziği indirebilmeniz şüphesiz uygulamanın popülerliğini ve gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttıran etmenler arasında yer almaktadır. Uygulama geliştiricilerin sistemin alt yapısını günümüz teknolojisine ayak uyduracak şekilde geliştirmiş olmaları sayesinde yeni çıkan müzikler, popüler şarkılar dahi çok kısa sürelerde yüklenebiliyor.

Sevdiğiniz sanatçının yeni veya eski albümü olması fark etmeksizin aradığınız Şarkı şüphesiz uygulamanın veri tabanında indirilebilir olarak sizleri bekliyor. İnternet paketinizin yeterli olması Tubidy uygulaması edindiğinizde sizlerin sevdiğiniz şarkıya ulaşabilmeniz için yeterli gelmektedir. Farklı tarzda, farklı dillerde müziklere ulaşılabiliyor olmak da uygulamanın kullanıcıların yaş aralığının, cinsiyetlerinin, dillerinin standardının olmamasını tetiklemektedir. Aradığınız, talep gören veya görmeyen her şarkı sizlerin parmaklarınızın ucunda. Son zamanlarda yapılan revizyonlarla diğer uygulamalarda pek yer bulamayan Slow müzik, ilahi ve yabancı dildeki şarkılar da uygulama içerisinde kendilerine yer bulmuşlardır.

Tubidy İndir işleminin aktif olabilmesi için öncelikle uygulamayı cihazınıza indirip, sonrasında kayıt işlemini halletmeniz gerekiyor. Tubidy sistemine kayıt olduktan sonra sevdiğiniz müzikleri mp3 formatında indirebileceğiniz gibi indirmeden dinle uygulamasını da tercih edebilirsiniz. Bu sayede özellikle uzun süreli edinmek istemediğiniz müzikleri cihazınızda yer kaplamadan dinlemiş olursunuz. Bahsettiğimiz uygulamaya benzer farklı internet siteleri olsa da maalesef bunların çok azı güvenilirdir. İnternet ortamında hit ve haksız kazanç gayesinden uzak, kullanıcı dostu müzik sitesine rastlamanın çok zor olduğunu söyleyebiliriz. "Sign up for an account" seçeneğine tıklayarak üye olacağınız sitede müzik arayışlarınızı, taleplerinizi güvenilir bir şekilde karşılayabilirsiniz. Kullanışlı bir site olması sebebiyle sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye edeceğimiz Tubidy arama motorunun işlevselliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Yazımızın başında bahsettiğimiz üzere her şarkıyı indirerek gerek zaman kaybetmemek, gerek cihazınızda anlamsız bir alan kalabalığına neden olmamak için uygulamadaki Şarkı Dinle bölümünü de tercih edebilirsiniz. Bu sayede internet kotanızdan da fazla tüketmeden sevdiğiniz şarkıcının hem eski albümlerini hem yeni albümlerini sınırlama olmadan dinleyebilirsiniz. Şarkı dinlemek için ilgili sayfaya gelmek için tablet bilgisayar, akıllı telefon veya MP3 çalar sahibi olmanız yeterlidir. Uygulamanın stabil oluşu insanların saatlerce kesintisiz müzik dinlemesine olanak sağlasa da özellikle kulaklık tercih edilerek yüksek seste uzun süre müzik dinlenmesinin kulaklara zarar verebileceği uyarısını da söylemeden konuyu bitirmeyelim.